Skip to content

Architektura: Villa Toiture / Kotaro Horiuchi Architecture

2 lata ago

201 words

Dzięki uprzejmości Kotaro Horiuchi Architecture Villa Toiture w Kotaro Horiuchi Architecture, położona w Maintenon, 65 km na południowy zachód od Paryża, zamieszkuje rodzinę trzech małżeństw i dzieci.
Spontaniczne tereny otaczają rozległe łąki i lasy, które otwierają się jako miejsce odpoczynku na weekend, aby uzdrawiać życie w mieście, jednocześnie korzystając z kąpieli na łonie natury.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Rezydencja ta, zwana także Mieszkaniem dachu , składa się z całego dachu z tradycyjnie odziedziczonej w tym regionie regulacji, która jest 40-stopniowym nachyleniem dachu i wysokością 7m.
Aby wykonać wnętrze dachu, jednocześnie chroniąc tradycyjną regulację form, staraliśmy się stworzyć kolejny wewnętrzny ogród między dachem a domem.
plan Wewnętrzna obudowa podzielona jest na dwie części salon-restauracja dla gości i rezydencje dla klientów, połączone są kuchnią.
Każdy pokój ma wewnętrzną przestrzeń otwartą na naturę.
Dzięki uprzejmości Kotaro Horiuchi Architektura Architekci: Kotaro Horiuchi Architektura Lokalizacja: Maintenon, Francja Program: Rezydencyjny, działka spa Powierzchnia działki: 2000 m.
Powierzchnia zabudowy: 150 m.
[podobne: piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania, isobooster, naczynie przeponowe ]

Powiązane tematy z artykułem: isobooster naczynie przeponowe piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania