Skip to content

Architektura: Wydarzenie: Tom Kundig i Mark Rozzo Architectural Explorations in Books, rozmowa zaprezentowana przez New York Public Library

2 lata ago

358 words

Zdjęcie autorstwa Tom Bies | Dzięki uprzejmości OSKA Architects Tomorrow, New York Public Library będzie gospodarzem spotkania między architektem Tomem Kundigiem z Olson Kundig Architects i Town & Country Executive Editor, Markiem Rozzo, który omówi.
Rolę miejsca, natury, materiałów i rzemiosła w tworzeniu Kundig.
Odważne i wrażliwe projekty.
Dyskusja jest darmowa dla publiczności i będzie zawierała najnowszą kolekcję domów w Kundig: Tom Kundig: Houses 2.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
+ 8 Impreza odbędzie się 25 stycznia w budynku Stephena A.
Schwarzmana przy Piątej Alei i 42 ulicy w Nowym Jorku.
Drzwi otwierają się o 17:30.
Impreza potrwa od godz.
18.00.
20.00 i książka Toma Kundiga dostępna do sprzedaży i podpisania.
Zdjęcie: Tim Bies | Dzięki uprzejmości architektów OSKA Architekci Tom Kundig bada relacje mieszkalne ze światem przyrody przy użyciu materiałów wytworzonych przez człowieka i zmieniając szorstkość i sztywność stali i betonu w bogate wrażenia dotykowe.
Tom Kundig: Houses 2 oferuje 17 projektów mieszkaniowych, z których każdy ma szczególną wrażliwość na jego lokalizację, wymiary i materiał, z którego jest wykonany.
Partnerując stronę z własną koncepcją detalu i materiału, Kundig projektuje architekturę, która jest uczciwym środowiskiem refleksji.
Zdjęcie Chada Kirkpatrick | Dzięki uprzejmości architektów OSKA W projektach takich jak Art Stable w Seattle w stanie Waszyngton, Kundig pokazuje wrażliwość projektu na przestrzeń, która może być wykorzystana przez jej mieszkańców.
Fizyczne cechy przestrzeni zmieniają się w zależności od różnych czynności w zależności od ludzi w przestrzeni.
Wymaga to również siły do obsługi różnych ruchów architektury.
Rolling Huts, zaprojektowany przez Olsona Sundberga Kundig Architects, pokazuje także elastyczność i adaptowalność architektury, umożliwiając jej migrację zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.
Wąski profil tych domów i delikatny sposób, w jaki dotykają ziemi, przypomina o wrażliwości na przyrodę i jej zachowanie.
Aby uzyskać więcej informacji na temat projektów Toma Kundiga, kliknij tutaj.
Zdjęcie: Tim Bies | Dzięki uprzejmości Olson Kundig Architects Więcej informacji na temat wydarzenia tutaj.
[podobne: olx kolbuszowa, piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania, neonet katowice jankego ]

Powiązane tematy z artykułem: neonet katowice jankego olx kolbuszowa piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania