Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Aktualizacja: ABI grudzień

2 lata ago

203 words

ABI Grudzień za pośrednictwem kalkulowanego ryzyka Z przyjemnością informujemy o kolejnym pozytywnym wyniku ABI w tym miesiącu, ponieważ wskaźnik pozostał na poziomie 52,0 w grudniu.
Przed listopadem niestabilne ABI wykazało, że w 2011 r.
Wiele praktyk miało miejsce w trudnych i niestabilnych warunkach; jednak ten miesiąc przynosi jeszcze trochę nadziei dla profesji.
Widzieliśmy prawie identyczne warunki w listopadzie i grudniu 2010 r.
Tylko po to, by zobaczyć, jak rozpryskująca się fala i rachunki wpadają w negatywne terytorium, gdy przechodziliśmy przez 2011 r., Więc jest zbyt wcześnie, aby mieć pewność, że jesteśmy w pełnym trybie odzyskiwania .
powiedział AIA Chief Economist, Kermit Baker, PhD, Hon.
AIA.
Jest to jednak bardzo dobra wiadomość dla branży projektowej i budowlanej, a jej całkowite warunki będą powoli się poprawiać wraz z upływem roku.
Podział regionalny przedstawia się następująco: Średnie regionalne: Południe (54,2), Środkowy Zachód (53,1), Północny wschód (52,6), Zachód (45,1) i Mieszkalnictwo wielorodzinne doprowadziło do załamania indeksu sektora z 54,3.
Miło było zakończyć skalisty rok 2011 z kolejnym pozytywnym indeksem, a my z optymizmem oczekujemy większej poprawy w 2012 roku.
[więcej w: piec gazowy jednofunkcyjny, de dietrich mcr3, kichadelko ]

Powiązane tematy z artykułem: de dietrich mcr3 kichadelko piec gazowy jednofunkcyjny