Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Aktualizacja: Baza danych wstrzymanych projektów AIA

2 lata ago

366 words

AIA Baza danych zablokowanych projektów W ubiegłym roku byliśmy wielkimi rzecznikami innowacyjnego pomysłu AIA na stworzenie bazy danych wstrzymanych projektów.
Jak już wcześniej podzieliliśmy, taka sieć pozwoliłaby potencjalnym inwestorom finansować wstrzymane projekty uznane za godne kredytu .; w związku z tym projekty, które mogą nie uzyskać niezbędnego wsparcia finansowego ze względu na brak dostępnego kredytu, mogą zostać zbudowane dzięki publicznym / anonimowym inwestorom.
Ta inicjatywa, która trwała zaledwie 2 i pół miesiąca, może być świetną okazją dla architektów przedsiębiorczych, ponieważ baza danych stanowi doskonałą platformę dla informacji i interakcji.
Jak dotąd AIA poinformowała, że baza danych zawiera 36 projektów o wartości około 1,2 miliarda dolarów i 50 inwestorów.
te liczby powinny wzrosnąć tylko w miarę, jak wysiłki podejmowane w ramach inicjatywy będą bardziej znane publicznie.
Wysiłek AIA, aby dopasować projekty do inwestorów, nie ma precedensu, jaki znamy, więc musimy być zadowoleni z rozwoju bazy danych do tej pory .
powiedział prezydent AIA, Jeff Potter, FAIA.
– Nie jesteśmy jednak usatysfakcjonowani, dopóki w wyniku naszych wysiłków nie dojdzie do skonsumowania transakcji w szybkim tempie.
Więcej o bazie danych po przerwie.
Łatwa do uzyskania strona internetowa umożliwia architektom rejestrację i udostępnianie informacji o swoich projektach, a strona internetowa umożliwia potencjalnym inwestorom przeglądanie projektów i dzielenie się interesującymi ich projektami.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, co dwaj z trzech architektów co najmniej jeden wstrzymany projekt z powodu braku finansowania, a ta sieć mogłaby być przełomem, który przeważyłyby nasze potrzeby branżowe w czasach trudności gospodarczych.
Baza danych stanowi doskonałe rozwiązanie dla projektów zatrzymanych tylko z powodów finansowych, wypełniając lukę między architektami i inwestorami.
Cieszymy się z wysiłków AIA na rzecz utworzenia tej sieci, ponieważ zmniejszy ona opóźnienia w budowie i przyczyni się do rozwoju naszej branży.
W rzeczywistości, według badań George a Thomasa, ekonomisty Stephena J.
Fullera, każdy milion nowych wydatków na budowę zapewnia 28,5 pełnoetatowych, całorocznych odpowiedników.
Sprawdź tutaj bazę danych zablokowanych projektów, aby sprawdzić, czy istnieje możliwość zaangażowania się.
[podobne: przysucha klinkier, olx sławno, de dietrich mcr3 ]

Powiązane tematy z artykułem: de dietrich mcr3 olx sławno przysucha klinkier