Skip to content

Magazyn architektoniczny : Phantom Developments of Southwest

2 lata ago

214 words

Podczas boomu mieszkaniowego w Phoenix i okolicznych przedmieściach ogromne pola terenu zostały ocenione i przygotowane do nieskończonych poddziałów, o ile oko mogło je zobaczyć.
Po pęknięciu rynku mieszkaniowego i przedłużającej się recesji te niedokończone place budowy stały puste.
pozostałości nieokiełznanego optymizmu w Dolinie Słońca.
Niedawny artykuł na NPR.org omawia niektóre z alternatywnych wizji ponownego przywłaszczenia tych fantomowych partii, które propagują większy obszar Phoenix.
Różne metody oddychania nowym życiem w tych przepaściach, które pozostały, obejmują przemianowanie licznych lokali mieszkalnych na potrzeby mieszanego użytkowania lub rozerwanie infrastruktury i pozwolenie, by natura odzyskała kontrolę.
Dla osób niezaznajomionych z szybkim tempem rozwoju, który miał miejsce przed recesją, Maricopa, małe miasteczko na południe od Phoenix, zatwierdzało ponad 600 domowych pozwoleń na mieszkanie miesięcznie.
Z inwentarzem ponad 16 000 dedykowanym domom mieszkalnym, środki, które są niezbędne, aby zaradzić wpływowi tak ambitnego planu, muszą być genialne.
Podczas gdy południowo-zachodni teren ucierpiał znacznie bardziej niż wiele innych państw, to niewątpliwie pozostanie miejscem docelowym niezrównanych słonecznych dni, ciepłej pogody i niesamowitego pustynnego krajobrazu.
Zobacz ten artykuł na temat podobnych okoliczności w regionie Rust Belt.
[podobne: piec gazowy jednofunkcyjny, budogram, polmar tykocin ]

Powiązane tematy z artykułem: budogram piec gazowy jednofunkcyjny polmar tykocin