Skip to content

Ze swiata architektury – Cilandak Bisnis Square (CIBIS) Masterplanning Project / Broadway Malyan

2 lata ago

300 words

Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Globalna architektura, urbanistyka i praktyka projektowa Broadway Malyan zepchnął się do Indonezji ze swoją zwycięską propozycją w masterplanie dla głośnego projektu Cilandak Bisnis Square (CIBIS) w Dżakarcie, w imieniu klienta Bhumyamka Sekawan.
CIBIS jest pierwszym projektem w Indonezji, który ma jeden z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych na świecie i przewiduje się, że będzie stanowił około czterech procent globalnych wydatków na budowę od 2010 do 2020 roku.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Broadway Malyan ukończył koncepcję masterplan i zapewnił krótką prezentację schematu masterplan, a także koncepcji architektury i brandingu projektu, który obejmie obszar 11,7 hektara i będzie zawierać klaster wysokich budynków i hotel biznesowy z konferencją, obiekty wypoczynkowe i zastosowania detaliczne.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Projekt skupi się na głównym wątku, zainspirowanym koncepcją Javenese z alun alun ., tradycyjnym rynkiem i centrum aktywności obywatelskiej, z kwadratem ustawionym tak, by zawierał drzewo Banyan symbolizujące władzę i przyszły sukces.
Ten prestiżowy projekt opiera się na różnorodnych umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu eksperckiego zespołu projektantów wzornictwa, architektów i projektantów, który współpracuje z klientem i szerszym zespołem projektowym w celu zapewnienia wysokiej jakości, ukierunkowanego na użytkownika i komercyjnego sukcesu.
schemat.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Bhumyamka Sekawan dąży się do stworzenia zrównoważonej społeczności biznesowej, która zapewnia wysokiej jakości powierzchnię biurową i szereg powiązanych udogodnień, aby przyciągnąć największe międzynarodowe firmy.
Celem jest, aby system stał się pionierem w promowaniu zrównoważonych projektów biurowych w Indonezji, w odpowiedzi na nowy rządowy program działań w zakresie zrównoważonego rozwoju i planowania.
Dzięki uprzejmości planu Broadway Malyan
[przypisy: de dietrich mcr3, meble vox kraków, nomi elblag ]

Powiązane tematy z artykułem: de dietrich mcr3 meble vox kraków nomi elblag